Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|
Witamy w Oddziale onLiNE
dostępna wyłącznie dla nowych Klientów
otwierających neoKONTO przez Internet
7,30%
2 miesiące | do 10 tys. zł
na nowe środki
6,90%
3 miesiące | do 1 mln zł
AKTUALNOŚCI
NOWA
Wybierz okres na jaki chcesz zdeponować środki
| 3 miesiące
energoLOKATA 3M GWARANTOWANA
od 1 tys. zł do 400 tys. zł
7,30%
| 2 miesiące
energoLOKATA WYSOKI PROCENT
od 1 tys. zł do 10 tys. zł
7,30%

Lokaty internetowe


Lokaty internetowe w neoBANKU to idealne rozwiązanie na bezpieczne pomnażanie oszczędności - pewny zysk. Lokaty oferowane w Oddziale onLiNE założysz w 100% zdalnie - bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i komfortowo. Jedyne co musisz zrobić to złożyć wniosek, przelać środki i założyć wybraną lokatę!

Wybierając lokaty oferowane przez neoBANK Klienci mają do dyspozycji produkty charakteryzujące się różnymi okresami oszczędzania, dostosowanymi do ich aktualnych potrzeb. W ofercie neoBANKU Klienci mogą zdeponować środki finansowe na okres od 3 do nawet 36-miesięcy.

Lokaty w neoBANKU są zabezpieczone gwarancjami
Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

W celu poznania szczegółowych informacji dotyczących wybranych lokat wystarczy kliknąć na "Szczegóły oferty" dla poniższych produktów.
Oprocentowanie 7,30%
na
3 m-ce już od 1 tys. zł
Oprocentowanie 6,90%
na
3 m-ce już od 1 tys. zł
Oprocentowanie 7,30%
na
2 m-ce do 10 tys. zł
7,00%
3 m-ce
5,00%
1 m-c
3,70%
3 m-ce
0,01%
do 3 m-cy
Dla wybranych Klientów
nie posiadających lokat w neoBANKU
Dla Klientów zakładających lokaty przez Internet,
którzy nie chcą zakładać Konta osobistego.
neoKONTO

bezpłatne
konto osobiste z
dostępem do wyjątkowych lokat

Konta Osobiste


Konta osobiste i oszczędnościowe w neoBANKU oferują bezpieczny i komfortowy dostęp do Twoich środków. U nas założysz korzystny i wyjątkowy rachunek osobisty online. Obsługa kont osobistych w usłudze bankowości elektronicznej neoBANK24 jest łatwa, wygodna i przyjemna.

W ramach Kont Osobistych Klienci otrzymują dostęp do innych produktów bankowych takich jak lokaty internetowe, kredyt w rachunku płatniczym czy karta płatnicza Visa Debit. Nasze konta posiadają wiele użytecznych funkcjonalności, które ułatwią Tobie zarządzanie budżetem domowym bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do zapoznania się rownież z usługami oferowanymi do kont, w tym poleceniami przelewów - "szybki przelew", usługą powiadomień SMS - neoSMS, a także doładowaniem telefonów.

W ofercie neoBANKU każdy znajdzie coś dla siebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych kont osobistych kliknij "Sprawdź szczegóły" pod interesującym Cię produktem.
Twoje konto osobiste
z wieloma możliwościami

Konto Oszczędnościowe


Konto oszczędnościowe to połączenie zalet konta osobistego i lokaty terminowej. W neoBANKU rachunek oszczędnościowy to idealne rozwiązanie do gromadzenia i pomnażania oszczędności. neoBANK zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich środków oraz pewny zysk dzięki wysokiemu oprocentowaniu rachunku.

Zacznij odkładać nawet niewielkie kwoty, aby rozpocząć systematyczne oszczędzanie razem z neoBANKIEM - poczuj pełną kontrolę nad swoimi finansami.

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 2,50% w skali roku
oraz pakietem 12 darmowych poleceń przelewów/poleceń przelewów wewnętrznych w ciągu roku.

Karta płatnicza Visa


Bezpieczny i komfortowy
dostęp do Twoich środków

Karty płatnicze


Karty płatnicze Visa w neoBANKU to łatwy dostęp do Twoich środków zgromadzonych na rachunku. Płacisz jak chcesz i kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś - w sklepie czy w domu. Wniosek zainicjujesz w 100% online bez wychodzenia z domu.

Skorzystaj z możliwości jakie oferują Nasze Karty: rób zakupy i płać przez internet, płać szybko i wygodnie zbliżeniowo dzięki funkcjonalności PayWave.
Karta płatnicza - pełne bezpieczeństwo i wygoda

Możliwości


Poznaj najnowsze technologie i możliwości jakie niesie ze sobą Karta VISA! Usługi te są darmowe - nie płacisz za możliwość korzystania z nich. Wystarczy że będziesz w posiadaniu jednej z naszych kart, a do tego wystarczy tylko szybki i prosty wniosek online.
Płatności bezstykowe w technologii Visa payWave
Możliwość wypłaty gotówki podczas płatności np. za zakupy
Zakupy 100% online bez wychodzenia z domu
Płać kartą Visa przez Internet szybko i bezpiecznie
Autoryzacja kodem SMS transakcji internetowych

Bankowość elektroniczna
neoBANK24


Zarządzaj swoimi finansami
nie wychodząc z domu

Usługi


Wszystkie usługi i czynności bankowe w neoBANKU zostały stworzone z myślą o Kliencie, jego wygodzie, bezpieczeństwie z pełnym nastawieniem na jego usatysfakcjonowanie. Do głównych usług neoBANKU należy z pewnością bankowość elektroniczna neoBANK24.

Polecamy w szczególności zapoznanie się z takimi usługami jak polecenie przelewu - "szybki przelew", usługą powiadomień SMS - neoSMS, a także doładowanie telefonów pre-paid.
Powiadomienia SMS
dostosowane do Twoich potrzeb
Natychmiastowa realizacja poleceń przelewów do innych Banków
Bankowość elektroniczna neoBANK24
Kontakt
neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.